Rundę wiosenną czas zacząć!

Dnia 29.03.2015 roku o godzinie 10:00 na boisku Bydgoskiego Chemika przy ulicy Glinki 79 rozpocznie się runda wiosenna dla zawodników Zawiszy Bydgoszcz.

Zbiórka na pierwszy mecz rundy rewanżowej przewidziana jest na godzinę 9:00 przy obiekcie rywala.

Zawodnicy powołani na mecz to: Bagniewski Kamil, Beliński Michał, Dobrogowski Rafał, Furst Oskar, Kordyla Mateusz, Kujawka Oskar, Kur Michał, Magierowski Mateusz Nowicki Jakub, Priebe Jakub, Strzępek Tomasz, Twardowski Filip, Wachowiak Mikołaj, Wilk Jakub, Wojtowicz Jakub, Wruck Mateusz, Zbiranek Mateusz.

Trzymamy za Was kciuki i liczymy na dobry powrót po przerwie zimowej. Do zobaczenia na meczu.

!UWAGA! DZIŚ W NOCY Z 1:00 NA 2:00 PRZESTAWIAMY ZEGARKI O GODZINĘ Z POWODU ZMIANY NA CZAS LETNI. UPRZEJMIE PROSIMY O TYM NIE ZAPOMNIEĆ BY JUTRO NIE ZASPAĆ NA MECZ!