Piekielny mecz i utrata szansy na mistrzostwo.

Dnia 6 czerwca 2015 roku młodzi piłkarze bydgoskiego Zawiszy musieli przełknąć gorzką pigułkę. Na własnym boisku podejmowali lidera rozgrywek – toruńskiego Włókniarza.

Mecz skończył się wynikiem 0:5 (0:3), a gra naszego zespołu pozostawiała wiele do życzenia. Większość bramek padała po indywidualnych błędach, a goście niepodzielnie panowali na boisku przez większość spotkania.

Na uwagę zasługuje to, że gospodarze dobrze zaczynali pierwsze części połów, a sam bramkarz popisał się kilkoma wyśmienitymi paradami. Jednak to nie wystarczyło by wygrać, zremisować mecz czy nawet strzelić bramkę.

Mimo wielkiego zawodu widzianego na twarzach chłopaków spowodowanego przegraną pragniemy zaznaczyć, że sezon się jeszcze nie skończył a wszyscy dookoła wierzą w Was tak samo mocno i trzymają kciuki za udane pożegnanie.

Chcemy również byście pamiętali, że to nie koniec Waszej przygody z piłką, a porażki przydarzają się nawet największym…

Serdecznie gratulujemy rywalom udanego sezonu i zdobytego tytułu!