3 zawodników powołanych do reprezentacji rocznika 2000 na mecz ze Szczecinem

Informujemy, że Wydział Szkolenia Kujawsko – Pomorskiego Związku Piłki Nożnej powołał 3 naszych zawodników do reprezentacji im. Kazimierza Górskiego (rocznik 2000) na mecz mistrzowski z ZZPN (Szczecin), który odbędzie się w dniu 26.05.2015 r. w Policach o godz. 11:00.

Powołani zawodnicy to: Bagniewski Kamil, Furst Oskar, Kordyla Mateusz

Zbiórka wyżej wymienionych zawodników w dniu 25.05.2015 r. o godz. 11:30 w siedzibie K-PZPN ul. Gdańska 163 (stadion Zawiszy). Rozruch przedmeczowy o godz.12:15.

Przewidywany powrót do Bydgoszczy w dniu 26.05.2015r. o godz. 20:00.

Powołani zawodnicy muszą posiadać:

Kartę zawodnika i kartę zdrowia z aktualnymi badaniami wydanymi przez lekarza sportowego, legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości, obuwie piłkarskie (lanki) na boisko trawiaste lub ze sztuczną nawierzchnią, dresy, ochraniacze, ręcznik, klapki do kąpieli.

TRENERA/INSTRUKTORA KLUBOWEGO CZYNI SIĘ ODPOWIEDZIALNYM ZA OBECNOŚĆ POWOŁANYCH ZAWODNIKÓW NA ZBIÓRCE.

Serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wyjazdu.